Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line

837603


  • 84,69 € s DPH 69,99 € bez DPH 80,46 € s DPH 66,49 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 320 mm
výška 270 mm
objem 20 l
materiál: nerezová oceľ
náter: žiadny
povrch: saténový
indukcia: Áno
vrátane pokrievky: Áno
trieda nerezovej ocele: 18/0

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - Popis produktu

Hrniec vysoký s pokrievkou, priemer: 32 cm, objem: 20 l. Vyrobený z nerezovej ocele, hrniec KITCHEN LINE s pokrievkou, vhodný pre všetky typy kuchyní vrátane indukčných. Vonkajší saténový povrch, konštrukcia dna typu “sandwich” (oceľ-hliník-oceľ), ktorý urýchľuje varenie, nerezové nezahrievajúce sa úchyty. Špeciálne uchytenie dna zlepšuje transfér tepla.

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - Recenzie zákazníkov

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.