Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 240 mm 10 l | HENDI, Profi Line

832400


  • 54,65 € s DPH 45,17 € bez DPH 51,92 € s DPH 42,91 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 240 mm
výška 220 mm
objem 10 l
materiál: nerezová oceľ
náter: žiadny
povrch: saténový
indukcia: Áno
vrátane pokrievky: Áno

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 240 mm 10 l | HENDI, Profi Line - Popis produktu

Hrniec vysoký s pokrievkou, priemer: 24 cm, 10 l. Charakteristickou vlastnosťou hrncov PROFI LINE s pokrievkou je veľmi masívna, vysoko kvalitná chrómoniklová oceľ 18/10. Vnútorný saténový povrch s lešteným okrajom, masívne, nezahrievajúce sa pevné úchyty, konštrukcia dna typu “sandwich” (oceľ-hliník-oceľ), ktorá urýchľuje varenie. Hrnce Profi Line možno používať vo všetkých typoch sporákov, vrátane indukčných. Pokrievky sú vyrobené z nerezovej ocele s hrúbkou 0,8 mm s otvormi pre prepúšťanie pary.

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 240 mm 10 l | HENDI, Profi Line - Recenzie zákazníkov

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 240 mm 10 l | HENDI, Profi Line - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 240 mm 10 l | HENDI, Profi Line - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 240 mm 10 l | HENDI, Profi Line

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.