Novinka

Tanier na cestoviny z melamínu, Ø 38 cm | FINE DINE, 561591

561591


  • 7,52 € s DPH 6,27 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 380 mm
výška 90 mm
materiál: melamín
Časť sady: tanier
farba: biela
počet v sade 1 ks
cena za: kus

Tanier na cestoviny z melamínu, Ø 38 cm | FINE DINE, 561591 - Popis produktu

Tanier na cestoviny o priemere 38 cm je vyrobený z bieleho melamínu. Je charakteristický vysokou odolnosťou proti rozbitiu a poškodeniu a má hladký povrch, ktorý sa ľahko a dokonale čistí a jeho vzhľad spĺňa všetky podmienky dobrého vkuse a štýlu. Je vhodný pre servírovanie pokrmov v pizzeriách, reštauráciách, hoteloch alebo iných profesionálnych gastronomických zariadení. Predáva sa po 1 kuse. Uvedená cena je za jeden kus.

Tanier na cestoviny z melamínu, Ø 38 cm | FINE DINE, 561591 - Recenzie zákazníkov

Tanier na cestoviny z melamínu, Ø 38 cm | FINE DINE, 561591 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tanier na cestoviny z melamínu, Ø 38 cm | FINE DINE, 561591 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.