Tanier na polievku/cestoviny z bieleho porcelánu 29 cm | DEGRENNE, Boreal

293652


  • 15,29 € s DPH 12,63 € bez DPH 13,76 € s DPH 11,37 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 290 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 3 ks
cena za: kus

Tanier na polievku/cestoviny z bieleho porcelánu 29 cm | DEGRENNE, Boreal - Popis produktu

Hlboký tanier s priemerom 29 cm vyrába francúzska firma Degrenne, v kolekcii Boreal. Tento riad špičkovej kvality je vyrobený z vysoko kvalitného bieleho porcelánu, ktorý patrí do radu stricte gourmet. Vďaka svojej nadčasovej elegancii bude každé jedlo obdivované ešte pred degustáciou. Porcelánový hlboký tanier na polievku Degrenne 293652 so širokým okrajom je určený pre tie najlepšie viac hviezdičkové reštaurácie či hotely. Honosné bankety či cateringové oslavy budú skvelou príležitosťou servírovať či prezentovať najexkluzívnejšie jedlá a chody. Hlboký tanier z bieleho porcelánu 290 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení s 3 kusy. Uvedená cena je za 1 kus.

Tanier na polievku/cestoviny z bieleho porcelánu 29 cm | DEGRENNE, Boreal - Recenzie zákazníkov

Tanier na polievku/cestoviny z bieleho porcelánu 29 cm | DEGRENNE, Boreal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tanier na polievku/cestoviny z bieleho porcelánu 29 cm | DEGRENNE, Boreal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Tanier na polievku/cestoviny z bieleho porcelánu 29 cm | DEGRENNE, Boreal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.