Hlboký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 30 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment

293557


  • 30,32 € s DPH 25,05 € bez DPH 27,28 € s DPH 22,55 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 300 mm
materiál: porcelán
Časť sady: tanier
farba: biela
záruka na odlúpnutie: Nie
počet v sade 3 ks
cena za: kus

Hlboký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 30 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Popis produktu

Hlboký tanier s priemerom 30 cm vyrába francúzska firma Degrenne v kolekcii Collection L Fragment. Mnohoročné skúsenosti a odborné vedomosti v odbore keramiky dali zrod prekrásnym hlbokým tanierom, ktoré sa vyznačujú svojou nezvyčajne bielou farbou a polopriesvitnosťou. Široký dekoratívny okraj dodá akémukoľvek jedlu pôsobivosť a šmrnc. Hlboký porcelánový tanier Degrenne 293557 má široký okraj s dekoratívnou vtlačenou štruktúrou a je určený pre tie najlepšie viac hvězdičkové reštaurácie či hotely na honosné bankety a exkluzívne cateringové oslavy. Hlboký tanier, porcelán Limoges 300 mm distribuuje firma Dajar, pre ktorú sme oficiálnym partnerom a zástupcom. Výrobok sa predáva v balení po 3 ks. Uvedená cena je za 1 kus.

Hlboký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 30 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Recenzie zákazníkov

Hlboký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 30 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hlboký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 30 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Hlboký tanier z bieleho porcelánu, dekoratívny okraj 30 cm | DEGRENNE, Collection L Fragment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.