Forma na múčníky a dezerty Multiflex 70/1 | SILIKOMART, Multiflex

28.170.87.4565


  • 20,29 € s DPH 16,77 € bez DPH 19,48 € s DPH 16,10 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 45 mm
počet segmentov 5 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 70 mm

Popis a informácie

Silikónová forma na múčniky, zmrzliny a dezerty s veľkosťou 70×45 mm a obsahom 170 ml. Formu vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Multiflex 70. Vďaka tejto forme je možné jednoducho vyrobiť 5 ks sofistikovaných múčnikov a dezertov v tvare valčeka. Forma Multiflex 70/1 sa dá využiť napríklad na vytvorenie škoricových múčnikov s krémovou náplňou. Výrobok je ideálny pre domáce využitie, pre rôzne gastronomické podniky, či cateringové firmy. Forma na múčniky a dezerty 28.170.86.4565 je vyrobená s prvotriednych materiálov. Je vhodná do umývačky riadu a je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie alebo v mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.