Forma na výrobu náplne do múčnikov a rolád INSERT GIANDUIA/1 | SILIKOMART, Insert Gianduia

27.225.87.0060


  • 15,13 € s DPH 12,50 € bez DPH 14,52 € s DPH 12,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 225 mm
Šírka 60 mm
výška 69 mm
objem 0.6 l
materiál: silikón

Popis a informácie

Forma k vytváraniu náplní do múčníkov, rolád a zmrzlinových dezertov Insert Gianduia/1 s rozmermi 225×60×69 mm a obsahom 600 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART v sérii InsertGianduia. Vďaka forme je možné pohodlne vytvoriť náplne do múčníkov a zmrzlinových rolád. Hodí sa k forme Gianduia 27.258.87.0060. Forma je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale aj pre kaviarne, cukrárne, jedálne a cateringové firmy. Forma k vytváraniu náplní do múčníkov, rolád a zmrzlinových dezertov 27.225.87.0060 je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.