Akcia

Forma k vytvoreniu čokoládových dekorácií - ruža - 90-13036 | MARTELLATO, Choco Light

90-13036


  • 5,52 € s DPH 4,56 € bez DPH 5,24 € s DPH 4,33 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

počet segmentov 18 ks
materiál: plast
rozmery cukroviniek: 25x8 mm

Forma k vytvoreniu čokoládových dekorácií - ruža - 90-13036 | MARTELLATO, Choco Light - Popis produktu

Forma k vytvoreniu čokoládových dekorácií 90-13036 od talianskej firmy Martellato je ideálna k vytvoreniu báječných dekorácií, s ktorými môžete ozvláštniť koláče, torty, zmrzlinové dezerty či muffiny. Týchto precízne a nápadito vytvorených dekorácií pomocou formy Martellato, si povšimnú deti i dospelý. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného plastu, tvarovaného pomocí tepla a je vhodná do umývačky riadu. Forma na čokoládové ozdoby 90-13036 je vhodná k vytvoreniu 18 ks ozdôb v ruže o priemere 25 mm a výške 8 mm. Táto forma je nenahraditeľný spoločník v profesionálnych cukrárňach, rôznych gastronomických prevádzkach či pre domáce využitie.

Forma k vytvoreniu čokoládových dekorácií - ruža - 90-13036 | MARTELLATO, Choco Light - Recenzie zákazníkov

Forma k vytvoreniu čokoládových dekorácií - ruža - 90-13036 | MARTELLATO, Choco Light - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma k vytvoreniu čokoládových dekorácií - ruža - 90-13036 | MARTELLATO, Choco Light - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma k vytvoreniu čokoládových dekorácií - ruža - 90-13036 | MARTELLATO, Choco Light

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.