Akcia

Forma k vytvoreniu čokoládových štítkov - Just Married, 8 ks, 87x32x3 mm - 23008 | MARTELLATO, Choco Tag/Valentine's Day

23008


  • 6,24 € s DPH 5,16 € bez DPH 5,62 € s DPH 4,64 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

počet segmentov 8 ks
materiál: plast
rozmery cukroviniek: 87x32x3 mm

Popis a informácie

Forma k vytvorenie čokoládových etikiet 23008 od talianskej firmy Martellato, je vyrobená z vysoko kvalitného plastu, ktorý sa neničí, je veľmi odolný a hodí sa do umývačky riadu. Vďaka týmto formám možno vytvoriť originálne čokoládové etikety na torty či rôzne dezerty. Forma na čokoládové tabuľky s nápisom 23008 je vhodná k vytvoreniu 8 ks dekorácií o rozmeroch 87×32×3mm. Na každej tabuľke je nápis „Just married“. Tento výrobok je nenahraditeľný spoločník v profesionálnych cukrárňach, rôznych gastronomických prevádzkach či pre domáce využitie.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.