Novinka

Tritanová forma na pralinky - bublinky, 24 ks x 8 ml - Bolla-P | SILIKOMART, Chocado

52.910.86.0065


  • 16,80 € s DPH 14,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

dĺžka 275 mm
Šírka 175 mm
výška 25 mm
počet segmentov 24 ks
materiál: tritan
rozmery cukroviniek: 25x40x14 mm

Tritanová forma na pralinky - bublinky, 24 ks x 8 ml - Bolla-P | SILIKOMART, Chocado - Popis produktu

Tritanová forma na pralinky – bublinky, 24 ks x 8 ml – Bolla-P, od talianskej firmy Silikomart, má rozmery 275 × 175 × 25 mm. Vďaka forme možno pripraviť 24 ks 3D čokoládových praliniek v tvare dvojitej bublinky s rozmermi 25×40×14 mm, objem 8 ml. Bolla je úplne unikátna kolekcia, ktorá vznikla v spolupráci s Andreya Dubovik. Čokoláda ti môže zmeniť žvot! Zo zaujímavého sveta milovníka čokolády, samouka, poháňaného nekonečnou vášňou, láskou, odhodlaním a energiou, sa Andrey pripojil k najlepším svetovým čokolatiérům vo firme Gotha. Svoje poznatky a umenia odovzdáva a zdieľa po celom svete, kde tieto projekty sú vyjadrené ohromujúcim dizajnom a inovatívnym prevedením. Prvotriedna kvalita tritanové formy na čokoládové tabuľky 52.910.86.0065, zaručuje perfektný výsledok a kvalitu vyrobených tabuliek. Formu je možné umývať v umývačke riadu.

Tritanová forma na pralinky - bublinky, 24 ks x 8 ml - Bolla-P | SILIKOMART, Chocado - Recenzie zákazníkov

Tritanová forma na pralinky - bublinky, 24 ks x 8 ml - Bolla-P | SILIKOMART, Chocado - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tritanová forma na pralinky - bublinky, 24 ks x 8 ml - Bolla-P | SILIKOMART, Chocado - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Tritanová forma na pralinky - bublinky, 24 ks x 8 ml - Bolla-P | SILIKOMART, Chocado

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.