Polykarbonátová forma na pralinky, obdĺžnikové - 5 x 7 ks x 7g, 30x24x17 mm - MA1958 | MARTELLATO, Multi

MA1958


  • 17,21 € s DPH 14,22 € bez DPH 13,77 € s DPH 11,38 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 275 mm
Šírka 175 mm
počet segmentov 35 ks
materiál: polykarbonát
rozmery cukroviniek: 30x24x17 mm

Popis a informácie

Polykarbonátová forma na pralinky MA1958 vyrába talianska firma Martellato z najkvalitnejšieho polykarbonátu, vďaka ktorému sa forma nenaťahuje a tekutá hmota sa teda nerozteká. Forma je starostlivo navrhnutá do posledného detailu a je vhodná do umývačky riadu. Forma na čokoládu a pralinky MA1958 má rozmery 275×175 mm a je určená k vytvoreniu 35 praliniek. V tejto sade je možné si vybrať z piatich rôznych vzorov – každý tvar má rozmery 30×24×17 mm a váži 7 g. Táto forma je nenahraditeľná pre amatérskych cukrárov i profesionálne cukrárne či iné gastronomické prevádzky.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.