Akcia

Polykarbonátová forma na pralinky, asymetrické - polmesiac, 24 ks x 9g , 30x23x18 mm - MA1609 | MARTELLATO, Classic

MA1609


  • 17,21 € s DPH 14,22 € bez DPH 15,49 € s DPH 12,80 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 275 mm
Šírka 175 mm
počet segmentov 24 ks
materiál: polykarbonát
rozmery cukroviniek: 30x23x18 mm

Popis a informácie

Polykarbonátová forma na čokoládu a pralinky MA1609 od talianskeho výrobcu Martellato, je zárukou toho, že sa jedná o ten najkvalitnejší výrobok. Táto forma, vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, je perfektným spoločníkom k výrobe rôznych čokolád či praliniek. Tekutá čokoláda sa jednoducho nalieva a hotové pralinky sú dokonale elegantné. Forma na čokoládu MA1609 – rozmery 275×175 mm, k vytvoreniu 24 praliniek o rozmeroch 30×23×18 mm. Hotová pralinka má tvar polmesiaca a váži 9 g. Formu možno umývať v umývačke riadu. Výrobok je tou najlepšou voľbou pre profesionálnych cukrárov ale i pre úplných amatérov.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.