Akcia

Polykarbonátová forma na čokoládové dekorácie - 22 ks x 3/4g, 110x7 mm - 20-D016 | MARTELLATO, Fantasy

20-D016


  • 19,94 € s DPH 16,48 € bez DPH 17,95 € s DPH 14,83 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 275 mm
Šírka 175 mm
počet segmentov 22 ks
materiál: polykarbonát
rozmery cukroviniek: 110x7 mm

Popis a informácie

Polykarbonátová forma na čokoládové dekorácie 20-D016 vyrába talianska firma Martellato. Vďaka týmto formám možno vytvoriť báječné čokoládové dekorácie na torty či iné dezerty. Forma je vyrobená z kvalitného polykarbonátu, ktorý sa neničí, je veľmi odolný a hodí sa do umývačky riadu. Forma na čokoládové dekorácie 20-D016 má rozmery 275×175 mm a je vhodná k vytvoreniu 22 ks originálnych dekorácií v tvare paličky o rozmeroch 110×7 mm a váze ¾ g. Každý detail formy je navrhnutý tak, aby uspokojil domácich cukrárov i profesionálnych čokolatiérov.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.