Novinka Akcia

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel12 Cremino

25.362.87.0098


  • 44,10 € s DPH 36,75 € bez DPH 43,66 € s DPH 36,38 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

počet segmentov 12 ks
materiál: drevo, silikón, tritan
rozmery cukroviniek: 45x92x23 mm
priemer 0.96 mm

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel12 Cremino - Popis produktu

Sada na zmrzlinu, dezerty a chuťovky na drievku Gel12 Cremino z radu SteccoFlex, vyrába talianska firma SILIKOMART. rozmery 45×92×23 mm, objem 80 ml. Patentované riešenie pre jednoduchú výrobu 10 zmrzlinových dezertov, sorbetov alebo chuťoviek na drievku s klasickým dizajnom – perfektný do domácnosti, pre gastronomické prevádzky, cukrárne, kaviarne, pre cateringové firmy, švédske bufety aj pre väčšie výrobne, ktoré vyrába remeselnú zmrzlinu či unikátnu chuťovky. Jediným obmedzením pre všelijaké používanie formy na zmrzlinu a chuťovky na drievku 25.362.87.0098 je predstavivosť. Vhodná do umývačky riadu, silikónové časti je možné používať v rúre na pečenie. Sada je vyrobená z kvalitného plastu a prvotriedneho silikónu, čo umožňuje bezproblémové používanie formy, ľahkú a rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Zaručená odolnosť od -60 ° C do + 230 ° C. Sada sa skladá z dvoch silikónových foriem, tácke a 50 drevených drievok.

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel12 Cremino - Recenzie zákazníkov

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel12 Cremino - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel12 Cremino - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel12 Cremino

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.