výška | 23 mm |
---|---|
počet segmentov | 20 ks |
materiál: | silikón |
rozmery cukroviniek: | 60x24,5 mm |
Silikónová forma na 20 ks múčnikov a dezertov zaujímavých oválnych tvarov Mini Dessert Ovals vyrábaná firmou SILIKOMART v sérii Ellipse. Rozmery pre 1 ks sú 60×24,5×23 mm a obsah je 26 ml. Celkový obsah formy je 520 ml a zaistí tvorbu 20 kusov zákuskov. Originálny oválny tvar s prehĺbením v strede umožňuje vytvorenie jedinečných múčnikov. Forma sa skvelo hodí k výrobe dezertov pre honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využite. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, cukrárske manufaktúry a výrobne, kaviarne, reštaurácie a cateringové firmy. Vhodná do mrazničky a tiež do rúry na pečenie. Forma na múčniky a dezerty 36.179.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.
Silikónová forma na múčniky a dezerty SQ043 ECLYPSE vyrábaná firmou SILIKOMART. Pomocou tejto formy je možné jednoducho vyrobiť 28 ks dezertov pologuľatých tvarov. Rozmery pre 1 ks sú 70×37 mm a obsah je 100 ml. Veľkosť celej formy je 600×400×11 mm a obsah 2800 ml. Zaujímavý tvar vytvorí prekrásny efekt. Forma sa skvelo hodí k výrobe dezertov pre honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využite. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, kaviarne, cukrárne, cateringové firmy. Vhodná do mrazničky a tiež do rúry na pečenie. Forma na múčniky a dezerty 70.443.20.0098 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.
Do úschovne
Priesvitné veko k boxu na uchovávanie múčnikov, dezertov, zákuskov a praliniek Small I-Gloo s rozmermi 390×109×32 mm vyrába talianská firma SILIKOMART v sérii I-Gloo, Coperchi. Produkt je vyrobený z polykarbonátu a skvelo sa hodí pre uchovávanie, mrazenie a tiež pre vystavenie dezertov. Obal je veľmi odolný proti nárazom a nestráca svoje vlastnosti ani pri teplotách pod -60°C. Skvelo sa hodí do mrazničiek typu blast chiller a šokových zmrazovačov. Veľkostne sa hodí k spodnej časti typu VGEL03 25.425.86.0098, ktorá je dostupná v šiestich rôznych farebných variantoch. Boxy sú stohovateľné. Veko k boxu na uchovávanie dezertov a praliniek 99.426.86.0000 je ideálnym pomocníkom pre rôzne gastronomické podniky, zmrzlinárne, cukrárne, kaviarne a tiež pre domáce využitie.
Do úschovne
Silikónová forma na predkrmy o rozmere 300×200 mm je vyrobená talianskou firmou Pavoni, s cieľom o uplatnenie v cateringu a stravovacích zariadeniach. Materiál, z ktorého je forma vyrobená, je veľmi ergonomický a odolný v teplotách od -60°C do +230°C, a preto ju môžete používať v pekárenských peciach, konvektomatoch, cukrárenských peciach, v mrazničkách i chladničkách a tiež v mikrovlnných rúrach. Môžete ju umývať v umývačke riadu i v profesionálnych umývačkách s parnou funkciou. Forma na predkrmy alebo malé dezerty má 10 otvorov o rozmeroch 84×38×2 mm s objemom 2 ml. Veľmi originálny tvar vyrobených dezertov je veľmi vhodný na večierky a exkluzívne cateringové akcie. Forma je vhodná pri práci so želatínou, s cestom, so zmrzlinou a ďalšími cukrárskymi surovinami. Hodí sa do cukrární, pekární, ďalších gastronomických zariadení a tiež do domácností. Silikónová forma Plume s katalógovým číslom GG028 je distribuovaná na slovenskom trhu firmou Pavoni, ktorej sme oficiálnym partnerom v cukrárenskom a reštauračnom odvetví. Uvedená cena je za jeden kus.
Do úschovne
Silikónová forma na múčniky a mrazené peny GEM1000 s rozmermi 160×160×50 mm a objemom 1000 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Vďaka unikátnemu tvaru formy – štvorec so zaoblenými bokmi – je možné vytvoriť jedinečné semifreddá, zmrzliny alebo múčniky. Ideálne pre cukrárne, kaviarne, rôzne gastronomické podniky, cateringové firmy, ale aj pre domáce pečenie. Veľmi kvalitné prevedenie výrobku forma na múčniky a semifreddá 38.335.87.0065 zaručuje tie najlepšie výsledky pri pečení a dlhú životnosť. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.
Do úschovne
Silikónová forma na múčniky, zmrzliny a dezerty s veľkosťou 70×45 mm a obsahom 170 ml. Formu vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Multiflex 70. Vďaka tejto forme je možné jednoducho vyrobiť 35 ks sofistikovaných múčnikov a dezertov v tvare valčeka. Forma Multiflex 70/7 sa dá využiť napríklad na vytvorenie škoricových múčnikov s krémovou náplňou. Výrobok je ideálny pre domáce využitie, pre rôzne gastronomické podniky, či cateringové firmy. Forma na múčniky a dezerty 28.171.86.4598 je vyrobená s prvotriednych materiálov. Je vhodná do umývačky riadu a je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie alebo v mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.
Do úschovne
Prihláste sa k odberu nášho newsletteru,
budeme Vás informovať o aktuálnych novinkách a zľavách.
+420 593 035 122
+420 734 447 728
info@gastromania.sk
Pracovná doba:
pondelok – piatok: 8:00 – 16:00
Gastromania.sk 2011-2019. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.