Novinka Akcia

Silikónová forma SF169 CHOCOABC – písmená, 115 ml | SILIKOMART, Design

36.169.00.0060


  • 11,67 € s DPH 9,73 € bez DPH 11,20 € s DPH 9,34 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: silikón
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Silikónová forma SF169 CHOCOABC – písmená, 115 ml | SILIKOMART, Design - Popis produktu

Silikónová forma na čokoládu a želé – písmenká vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Design. Celkový objem formy je 115 ml a vytvorí 82 dezertov. Unikátny tvar vytvorí prekrásny efekt, ktorý bude nezabudnuteľný. Forma sa skvele hodí k výrobe dezertov pre honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využitie. Ideálne na využitie v rôznych gastronomických prevádzkach, cukrárskych manufaktúrach či výrobných, kaviarenských, reštauračných a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečúcej trúby. Forma na čokoládu a želé 36.169.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikónová forma SF169 CHOCOABC – písmená, 115 ml | SILIKOMART, Design - Recenzie zákazníkov

Silikónová forma SF169 CHOCOABC – písmená, 115 ml | SILIKOMART, Design - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikónová forma SF169 CHOCOABC – písmená, 115 ml | SILIKOMART, Design - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.