Novinka Akcia

Silikónová forma SF155 MINI WAFFEL CLASSIC v tvare vaflí | SILIKOMART, Rectangle

36.155.00.0065


  • 10,67 € s DPH 8,89 € bez DPH 10,24 € s DPH 8,53 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 17 mm
počet segmentov 4 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 130x81 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Silikónová forma SF155 MINI WAFFEL CLASSIC v tvare vaflí | SILIKOMART, Rectangle - Popis produktu

Silikónová forma na 4 ks múčnikov a dezertov v tvare vaflí Waffel vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART. Rozmery pre 1 ks sú 130×81×17 mm a obsah je 137 ml. Pomocou formy je možné vytvoriť 4 ks dezertov. Originálny tvar vaflí umožňuje vytvorenie jedinečných múčnikov. Forma sa skvelo hodí k výrobe dezertov pre honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využite. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, cukrárske manufaktúry a výrobne, kaviarne, reštaurácie a cateringové firmy. Vhodná do mrazničky a tiež do rúry na pečenie. Forma na múčniky a dezerty 36.155.00.0065 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikónová forma SF155 MINI WAFFEL CLASSIC v tvare vaflí | SILIKOMART, Rectangle - Recenzie zákazníkov

Silikónová forma SF155 MINI WAFFEL CLASSIC v tvare vaflí | SILIKOMART, Rectangle - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikónová forma SF155 MINI WAFFEL CLASSIC v tvare vaflí | SILIKOMART, Rectangle - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.