Novinka Akcia

Silikónová forma na chuťovky, paradajka, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24

36.330.36.0065


 • 16,72 € s DPH 13,93 € bez DPH 16,55 € s DPH 13,79 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  16,55 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

počet segmentov 12 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 43x28 mm
objem 0.288 l

Silikónová forma na chuťovky, paradajka, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - Popis produktu

Silikónová forma na pochoutky, paradajka Pomodoro 24,rozmery formy: 43×28 mm, objem 24 ml (rozmery a objem sú uvedené pre jeden kus hotového výrobku), z rady Naturae od talianskej firmy SILIKOMART. Forma vznikla v spolupráci s neobyčajným talianskym pastry chef, ktorý pôsobí v reštauráciách, ktoré boli opakovane vyznamenané Michelinom – ANDREA Valentinettim, a umožňuje pripraviť 12 neobvyklých chuťoviek v tvare paradajok. Forma je nepostrádateľnou pomôckou pre vytvorenie sofistikovaných a veľmi originálnych výrobkov – ideálne gastronomické prevádzky, cateringové firmy či do domácnosti. Dokonale splní svoj účel pri slávnostných oslavách, banketné akciách atď. Forma chuťovky 36.330.36.0065 je vyrobená z prvotriednych materiálov a preto ju možno využiť v rúre na pečenie, mikrovlnnej rúre, chladničke, mrazničke i umývačke riadu. Sada obsahuje silikónovú formu a obojstranné vykrajovač, ktoré umožňuje pripraviť výplň či spodok dezertu. Najkvalitnejší silikón umožňuje bezproblémové používanie formy, ľahkú a rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Zaručená odolnosť od -60°C do +230°C.

Silikónová forma na chuťovky, paradajka, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - Recenzie zákazníkov

Silikónová forma na chuťovky, paradajka, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Silikónová forma na chuťovky, paradajka, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Silikónová forma na chuťovky, paradajka, 12x 43x28 mm | SILIKOMART, Pomodoro 24

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím