Silikónová forma na 3D vianočný stromček - 130 mm, 172 mm, 224 ml | SILIKOMART, Tree Choc

22.151.77.0065


  • 26,06 € s DPH 21,54 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Silikónová forma na 3D vianočný stromček Tree Choc od talianskej firmy Silikomart je vhodná k vytvoreniu originálnej a neobvyklej vianočnej ozdoby. Forma je vyrobená z prvotriedneho silikónu, čo zaručuje odolnosť voči teplotám od -60°C do +230°C a je vhodná do umývačky riadu. Sada na vianočný stromček 22.151.77.0065 o priemere 130 mm, výške 172,5 mm a celkovému objemu 224 ml, je vhodná k vytvoreniu ozdob z cukru či čokolády. Sada obsahuje 2 plastové krúžky, 2 plastové báze a 2 silikónové formy. Odporúčame pre profesionálne cukrárske výrobne i pre domáce pečenie.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.