Novinka Akcia

Sada na sušienky - snehuliaci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc

22.161.77.0165


 • 12,58 € s DPH 10,48 € bez DPH 12,45 € s DPH 10,38 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  12,45 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 47 mm
šírka/hĺbka 57 mm
výška 5 mm
materiál: plast, silikón

Sada na sušienky - snehuliaci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Popis produktu

Sada na sušienky CKC01 Snowman od inovatívne talianskej firmy Silikomart, ktorá vznikla ako pre jednotlivých klientov, tak pre profesionálne prevádzky. Vyrobené z prvotriedneho materiálu a hodí sa pre využitie v chladničke, mrazničke či rúre na pečenie. Sada na sušienky 22.161.77.0165 sa skladá z dvoch častí – plastovej pečiatky/vykrajovátko v tvare obdĺžnika s vrúbkovaným okrajom pre vykrajovanie keksov z cesta s rozmermi 47×57×5 mm, objem 17 ml a hnedej silikónovej formy s šiestimi jamkami s rozmermi 64 × 63 × 4,5 mm, objem 51,4 ml. Pomocou formičky vytvoríme sušienkový spodok a vďaka formy možno pripraviť hornú časť, napríklad zo želé, čokolády či iné cukrovej hmoty. Formu je možné umývať v umývačke riadu a je vhodná ako pre cukrárne, tak do domácnosti.

Sada na sušienky - snehuliaci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Recenzie zákazníkov

Sada na sušienky - snehuliaci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada na sušienky - snehuliaci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím