Novinka Akcia

Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE NATURE | SILIKOMART, Sushi Flex

25.827.00.0065


  • 23,89 € s DPH 19,91 € bez DPH 22,93 € s DPH 19,11 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 32 mm
priemer 68 mm
objem 0.105 l
materiál: silikón
počet v sade 12 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE NATURE | SILIKOMART, Sushi Flex - Popis produktu

Silikónová forma na zákusky a pralinky Mooncake Nature s rozmermi 68×32 mm a obsahom 105 ml (veľkosť a obsah sú uvedené pre 1 kus dezertu). Formu vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii SushiFlex. Je ideálna na vytvorenie 12 okrúhlych zákuskov či praliniek s dekoratívnym zdobením. Forma je ideálnym pomocníkom pre kaviarne, cukrárne, rôzne gastronomické podniky, cateringové firmy a tiež pre domáce pečenie. Pomocou tejto formy je možné vytvoriť neopakovateľné dezerty, ktoré sa budú vynímať na honosných oslavách, banketoch či detských oslavách. Forma na zákusky a pralinky 25.827.00.0065 je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE NATURE | SILIKOMART, Sushi Flex - Recenzie zákazníkov

Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE NATURE | SILIKOMART, Sushi Flex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE NATURE | SILIKOMART, Sushi Flex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.