Novinka Akcia

Forma na vytvorenie praliniek Micro Dome | SILIKOMART, Micro Flex

36.221.87.0065


  • 12,80 € s DPH 10,67 € bez DPH 12,29 € s DPH 10,24 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 14 mm
počet segmentov 35 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 26 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na vytvorenie praliniek Micro Dome | SILIKOMART, Micro Flex - Popis produktu

Silikónová forma na výrobu praliniek a dekorácií Micro Dome s rozmermi 26×14 mm a obsahom 5 ml (veľkosť a obsah sú uvedené pre 1 kus cukrovinky). Formu vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii MicroFlex. Je ideálna na vytvorenie 35 praliniek či dekorácií pologuľatých tvarov na múčniky, torty a dezerty. Forma je ideálnym pomocníkom pre kaviarne, cukrárne, rôzne gastronomické podniky, cateringové firmy a tiež pre domáce pečenie. Pomocou tejto formy je možné vytvoriť neopakovateľné dezerty, ktoré sa budú vynímať na honosných oslavách, banketoch či detských oslavách. *Forma na pralinky 36.221.87.0065 *je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na vytvorenie praliniek Micro Dome | SILIKOMART, Micro Flex - Recenzie zákazníkov

Forma na vytvorenie praliniek Micro Dome | SILIKOMART, Micro Flex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na vytvorenie praliniek Micro Dome | SILIKOMART, Micro Flex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma na vytvorenie praliniek Micro Dome | SILIKOMART, Micro Flex

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.