Novinka Akcia

Forma na múčniky a dezerty SF047 FLAN MOULD | SILIKOMART, Round

30.047.00.0060


  • 9,90 € s DPH 8,25 € bez DPH 9,50 € s DPH 7,92 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

výška 18 mm
počet segmentov 6 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 80 mm
náter: žiadny
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na múčniky a dezerty SF047 FLAN MOULD | SILIKOMART, Round - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky a dezerty SF047 FLAN MOULD vyrábaná firmou SILIKOMART. Pomocou tejto formy je možné jednoducho vyrobiť 6 ks dezertov okrúhlych tvarov. Rozmery pre 1 ks sú 80×18 mm a obsah je 75 ml. Výška formy je 11 mm a celkový obsah 432 ml. Originálny plochý okrýhly tvar umožňuje vytvorenie jedinečných dezertov a zákuskov. Forma sa skvelo hodí k výrobe dezertov pre honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využite. Ideálne pre rôzne gastronomické podniky, kaviarne, cukrárne, cateringové firmy. Vhodná do mrazničky a tiež do rúry na pečenie. Forma na múčniky a dezerty 30.047.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a dezerty SF047 FLAN MOULD | SILIKOMART, Round - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a dezerty SF047 FLAN MOULD | SILIKOMART, Round - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a dezerty SF047 FLAN MOULD | SILIKOMART, Round - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.