Novinka

Forma na čokoládu a pralinky - srdiečko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc

22.148.77.0065


  • 8,78 € s DPH 7,32 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 31x30x15 mm

Forma na čokoládu a pralinky - srdiečko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - Popis produktu

Forma na čokoládu a pralinky My love od talianskej firmy Silikomart * je vytvorená z prvotriednych materiálov, a preto ho možno využiť pre širokú škálu možností a vždy je zaručený vysoký komfort používania – možno ho používať v teplotách od -60 do +230 C. *Silikónová forma 22.148.77.0065 sa skladá z 12 častí, v tvare 3D srdiečok o rozmeroch 12×8 mm, objem 8 ml, vďaka ktorým možno vytvoriť trojrozmerné pralinky, aj s náplňou. Forma sa vyznačuje svojou pružnosťou, vďaka čomu nezaberá príliš veľa miesta a je veľmi praktická. Forma je vhodná pre profesionálne cukrárne i domáce využitie.

Forma na čokoládu a pralinky - srdiečko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - Recenzie zákazníkov

Forma na čokoládu a pralinky - srdiečko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na čokoládu a pralinky - srdiečko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma na čokoládu a pralinky - srdiečko 3D, 12x8 mm, 8 ml - My Love | SILIKOMART, EasyChoc

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.