Novinka Akcia

Silikónová forma na dokončenie 3D dezertov - včelí plást 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8

36.347.87.0065


 • 14,66 € s DPH 12,22 € bez DPH 14,51 € s DPH 12,10 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  14,51 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

počet segmentov 12 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 45x8 mm

Silikónová forma na dokončenie 3D dezertov - včelí plást 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - Popis produktu

Silikónová forma na dokončenie 3D dezertov – včelí plást Miel 8,rozmery formy: 45×8 mm, objem 8 ml (rozmery a objem sú uvedené pre jeden kus hotového výrobku), vyrába talianska firma SILIKOMART. Forma umožňuje vytvořit 12 prvkov s elegantnou textúrou šestiúhelníkových buniek, tvoriacich voštinu a vnútro úľa, vrátane všetkých prírodných nedokonalostí, vyplývajúcich z starostlivej, ale namáhavej práce včiel pri výrobe cenného nektáru. Energia a prírodná čistota medu sa stali hlavnou inšpiráciou pre vznik kolekcie Miel, ktorá sa skladá z troch formičiek, rôznych veľkostí, ktoré sú ideálne pre vytvorenie unikátnych predjedál, chuťoviek či dekorácií múčnikov a dezertov. Forma je nepostrádateľnou pomôckou pre vytvorenie sofistikovaných a veľmi originálnych výrobkov – ideálne pre cukrárne, kaviarne, gastronomické prevádzky, cateringové firmy či do domácnosti. Dokonale splní svoj účel pri slávnostných oslavách, banketný akciách a detských oslavách. Forma na chuťovky a pro dokončení dezertů 36.347.87.0065 je vyrobená z prvotriednych materiálov a preto ju možno využiť v rúre na pečenie, mikrovlnnej rúre, chladničke, mrazničke i umývačke riadu. Sada obsahuje silikónovú formu a obojstranné vykrajovač, ktoré umožňuje pripraviť výplň či spodok dezertu. Najkvalitnejší silikón umožňuje bezproblémové používanie formy, ľahkú a rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Zaručená odolnosť od -60°C do +230°C.

Silikónová forma na dokončenie 3D dezertov - včelí plást 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - Recenzie zákazníkov

Silikónová forma na dokončenie 3D dezertov - včelí plást 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Silikónová forma na dokončenie 3D dezertov - včelí plást 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Silikónová forma na dokončenie 3D dezertov - včelí plást 12x 45x8 mm, 8 ml | SILIKOMART, Miel 8

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím