Forma na torty a múčniky ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex

27.011.87.0060


  • 7,80 € s DPH 6,50 € bez DPH 7,49 € s DPH 6,24 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 57 mm
objem 0.409 l
materiál: silikón
cena za: sadu
povrch: saténový
náter: žiadny

Forma na torty a múčniky ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Popis produktu

Polguľatá silikónová forma na torty a múčniky Zuccotto115/1 s rozmermi 115×57 mm a obsahom 409 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART v sérii TortaFlex. Vďaka forme Zuccotto 115 je možné vytvoriť unikátnu tortu či múčnik v tvare kupoly. V kombinácii s ďalšími formami zo série Zuccotto 135, 160 a 180 je možné vytvoriť aj viacvrstvovú polguľatú tortu. Forma na torty a múčniky 27.011.87.0098 je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale aj pre kaviarne, cukrárne, jedálne a cateringové firmy. Forma je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na torty a múčniky ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Recenzie zákazníkov

Forma na torty a múčniky ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na torty a múčniky ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma na torty a múčniky ZUCCOTTO115/1 | SILIKOMART, Torta Flex

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.