Akcia

Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie GIANDUIA/3 | SILIKOMART, Gianduia

25.258.87.0198


  • 54,34 € s DPH 44,91 € bez DPH 52,17 € s DPH 43,11 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 90 mm
počet segmentov 3 ks
materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 250x80 mm

Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie GIANDUIA/3 | SILIKOMART, Gianduia - Popis produktu

Podlhovastá trojuholníková forma na múčniky, rolády a zmrzlinové dezerty Gianduia/3 s veľkosťou 250×80×90 mm a obsahom 1200 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART v sérii Gianduia. Vďaka tejto forme je jednoduché vytvoriť 3 vynikajúce múčniky a zmrzlinové rolády. Navyše pomocou výrobku InsertGianduia 27.225.87.0060 je možné vyrobiť aj rôzne náplne. Forma je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale aj pre kaviarne, cukrárne, jedálne a cateringové firmy. Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové dezerty 25.258.87.0198 je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie GIANDUIA/3 | SILIKOMART, Gianduia - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie GIANDUIA/3 | SILIKOMART, Gianduia - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie GIANDUIA/3 | SILIKOMART, Gianduia - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.