Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie BUCHE/6 | SILIKOMART, Buche

25.259.87.0098


  • 84,59 € s DPH 69,91 € bez DPH 81,21 € s DPH 67,11 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 250 mm
Šírka 90 mm
výška 70 mm
objem 1.3 l
materiál: silikón

Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie BUCHE/6 | SILIKOMART, Buche - Popis produktu

Podlhovastá, polvalcová forma na múčniky, rolády a zmrzlinové dezerty Buche/6 s veľkosťou 250×90×70 mm a obsahom 1300 ml vyrábaná talianskou firmou SILIKOMART v sérii Buche. Vďaka tejto forme je jednoduché vytvoriť 6 vynikajúcich múčnikov a zmrzlinových rolád. Navyše pomocou výrobku InsertBuche 27.226.87.0060 je možné vyrobiť aj rôzne náplne. Forma je ideálnym pomocníkom pre domácnosť, ale aj pre kaviarne, cukrárne, jedálne a cateringové firmy. Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové dezerty 25.259.87.0098 je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov. Je vhodná do umývačky riadu. Je odolná voči chladu a zároveň vysokej teplote v rúre na pečenie či mikrovlnnej rúre. Forma je vyrobená zo silikónu a to zaručuje najlepšie výsledky pri pečení, krátku dobu výroby a jednoduché riešenie pre uchovávanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie BUCHE/6 | SILIKOMART, Buche - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie BUCHE/6 | SILIKOMART, Buche - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky, rolády a zmrzlinové kreácie BUCHE/6 | SILIKOMART, Buche - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.