Forma na múčniky a torty SFT306 SQUARE PAN 22,8x22,8 cm | SILIKOMART, Uniflex

30.306.00.0060


  • 13,03 € s DPH 10,77 € bez DPH 12,51 € s DPH 10,34 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 228 mm
Šírka 228 mm
výška 50 mm
objem 2.3 l
materiál: silikón

Forma na múčniky a torty SFT306 SQUARE PAN 22,8x22,8 cm | SILIKOMART, Uniflex - Popis produktu

Silikónová forma na torty, bábovky, múčniky a zákusky, originálny tvar Square Pan vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Uni Flex. Rozmery formy sú 228×228×50 mm a objem 2300 ml. Forma je vybavená špeciálnym odnímateľným prsteňom Safe Ring, vďaka ktorému je možné udržať dezert či inú pripravenú hmotu v perfektom tvare – pri príprave i po vybratí z formy. Má originálny tvar a je ideálna na vytvorenie skvelých múčnikov, zákuskov, tort, či iných dezertov, ktoré budú vypadať naprosto úchvatne. Bábovka, zákusok z kysnutého cesta s polevou alebo želé s ovocím – to je lákavá ponuka! Skvele sa hodí k výrobe zákuskov na honosné bankety, detské oslavy, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využitie. Ideálne na využitie v rôznych gastronomických prevádzkach, cukrárskych manufaktúrach či výrobných, kaviarenských, reštauračných a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečúcej trúby. Forma na múčniky a dezerty 30.306.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na múčniky a torty SFT306 SQUARE PAN 22,8x22,8 cm | SILIKOMART, Uniflex - Recenzie zákazníkov

Forma na múčniky a torty SFT306 SQUARE PAN 22,8x22,8 cm | SILIKOMART, Uniflex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na múčniky a torty SFT306 SQUARE PAN 22,8x22,8 cm | SILIKOMART, Uniflex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.