Forma na dezerty a múčniky SFT514 BABY BRIOCHE | SILIKOMART, BabyFlex

30.514.00.0060


  • 6,52 € s DPH 5,38 € bez DPH 6,26 € s DPH 5,17 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 50 mm
priemer 140 mm
objem 0.45 l
materiál: silikón

Forma na dezerty a múčniky SFT514 BABY BRIOCHE | SILIKOMART, BabyFlex - Popis produktu

Silikónová forma na múčniky, dezerty alebo želé v tvare briošky SFT514, vyrába talianska firma SILIKOMART v sérii Baby Flex. Rozmery formy sú 140×50 mm a celkový objem 450 ml. Ak chcete vytvoriť originálne múčniky, čokolády alebo želé s ovocím a to všetko so sofistikovanými tvarmi, tak je forma ideálna. Skvelo sa hodí k výrobe sladkostí na detské oslavy, sviatky, rodinné stretnutia a tiež pre domáce využitie. Ideálna na využitie v rôznych gastronomických prevádzkach, kaviarňach, cukrárňach a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečúcej rúry. Forma na múčniky a dezerty 30.514.00.0060 je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaručuje tie najlepšie výsledky, rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Garancia odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na dezerty a múčniky SFT514 BABY BRIOCHE | SILIKOMART, BabyFlex - Recenzie zákazníkov

Forma na dezerty a múčniky SFT514 BABY BRIOCHE | SILIKOMART, BabyFlex - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na dezerty a múčniky SFT514 BABY BRIOCHE | SILIKOMART, BabyFlex - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.