Forma na cukrovú hmotu SLK 041 – zajac, 53x43 mm | SILIKOMART, Sugarflex Rabbit

71.141.00.0096


  • 17,06 € s DPH 14,10 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

materiál: silikón
rozmery cukroviniek: 53x43 mm

Forma na cukrovú hmotu SLK 041 – zajac, 53x43 mm | SILIKOMART, Sugarflex Rabbit - Popis produktu

Silikónová forma SLK 041 v tvare zajaca maľujúceho kraslice, je veľmi multifunkčný produkt. Možno ju využiť pri práci s cukrovou hmotou, poťahovou hmotou či marcipánom – pre cukrárov i pekárov. Vďaka inovatívnej technológii výroby talianskej firmy Silikomart, je možné formu používať v širokom spektre teplôt od -60°C do + 230°C. Silikónová forma 71.141.00.0096 o rozmeroch 53×43 mm, je nenahraditeľná pri dekorácii múčnikov a tort. Forma je vhodná pri čistení v profesionálnych umývačkách riadu.

Forma na cukrovú hmotu SLK 041 – zajac, 53x43 mm | SILIKOMART, Sugarflex Rabbit - Recenzie zákazníkov

Forma na cukrovú hmotu SLK 041 – zajac, 53x43 mm | SILIKOMART, Sugarflex Rabbit - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na cukrovú hmotu SLK 041 – zajac, 53x43 mm | SILIKOMART, Sugarflex Rabbit - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.