Akcia

Šálka s podšálkom 90 ml, sklo | PASABAHCE, Espresso

400257


  • 1,74 € s DPH 1,44 € bez DPH 1,65 € s DPH 1,36 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 57 mm
priemer 64 mm
objem 0.09 l
materiál: sklo
počet v sade 6 ks

Šálka s podšálkom 90 ml, sklo | PASABAHCE, Espresso - Popis produktu

Šálka s podšálkom 90 ml, sklo, vyrobená z profesionálneho gastronomického skla. Priemer podšálku: 117 mm, priemer šálky: 64 mm. Cena za sadu (šálka s podšálkom). Predávané po 6 ks.

Šálka s podšálkom 90 ml, sklo | PASABAHCE, Espresso - Recenzie zákazníkov

Šálka s podšálkom 90 ml, sklo | PASABAHCE, Espresso - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Šálka s podšálkom 90 ml, sklo | PASABAHCE, Espresso - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.