Drevená bufetová polica 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window

11740


 • 105,84 € s DPH 88,20 € bez DPH 95,26 € s DPH 79,38 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  95,26 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 355 mm
šírka/hĺbka 190 mm
výška 370 mm
materiál: drevo
farba: hnedá

Drevená bufetová polica 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Popis produktu

Police z prírodného akáciového dreva určená na vystavenie potravín na hotelových bufetoch, rautových stoloch, banketoch a cateringových akciách. Je to jeden z mnohých prvkov bufetového systému, ktorý umožňuje ľubovoľne zostavovať varianty bufetov a prispôsobiť ich akémukoľvek hotelovému priestoru bez ohľadu na jeho štýl. Moduly umožňujú neobmedzené možnosti usporiadania a v kombinácii s porcelánovými a módnymi medenými prvkami zaistia dokonalú prezentáciu bufetového riadu. Výrobky sa spestria a zdôraznia prírodné produkty, ako je ovocie, chlieb, syr alebo údeniny. Skvele sa hodí do všetkých hotelov, reštaurácií, penziónov, svadobných siení alebo reštaurácií, kde sa podávajú jedlá alebo občerstvenie formou bufetu. Na vonkajších akciách bude vyzerať krásne. Krabice sú stohovateľné. Nemali by sa umývať v umývačkách. Súčasťou police je 20 upevňovacích kolíkov. Do police možno umiestniť zásobníky veľkosti GN 1/3.

Drevená bufetová polica 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Recenzie zákazníkov

Drevená bufetová polica 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Drevená bufetová polica 35,5 x 19 x 37 cm | APS, Window - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím