Dávkovače omáčok

Dávkovače na omáčky, kečup a majonézu

Srdečne vás pozývame, aby ste sa oboznámili s naším sortimentom, kde si môžete kúpiť profesionálne dávkovače omáčok, kečupu a majonézy. Ponúkame produkty rôznych kapacít a materiálov (okrem iného: nerezová oceľ, akryl, plast, polyetylén, polypropylén alebo melamín). Náš katalóg produktov je pripravený tak, aby si každý určite našiel niečo pre seba! Dávkovače omáčok, kečupu a majonézy môžu byť úspešne použité v reštauráciách, baroch, predajniach rýchleho občerstvenia, kaviarňach, hoteloch, jedálňach a stravovacích spoločnostiach a iných profesionálnych stravovacích zariadeniach.

Vďaka najlepším materiálom a moderným výrobným technológiám uspokojí každý dávkovač na omáčky, kečup a majonézu potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s celým naším sortimentom. Je tiež možné objednať položky, ktoré v súčasnej dobe nemáme v ponuke. Za týmto účelom kontaktujte priamo náš tím Gastromania.sk.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Farba
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Priemer
od do
Objem
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím