Novinka Akcia

Sada jednorázových cukrárskych sáčkov - 100 ks 30 cm, hrúbka 80 mikrometrov - ROLLH30 | MARTELLATO, Crystal Poche

ROLLH30


  • 13,41 € s DPH 11,08 € bez DPH 10,73 € s DPH 8,86 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

výška 300 mm
materiál: polyethylén
farba: priehľadná
počet v sade 100 ks
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny

Popis a informácie

Sada jednorazových cukrárskych sáčkov ROLLH30 od talianskej firmy Martellato. Sáčky sú vyrobené z prvotriedneho polyethylénu, ktorý je bezpečný pre prácu a styk s potravinami. Sú ideálne pre zdobenie sladkých pochúťok – polevou, krémom, šľahačkou, cukrovou hmotou, a tiež slaných pochúťok – majonézou, kečupom, omáčkou. Sada jednorazových cukrárskych sáčkov ROLLH30 obsahuje 100 ks priesvitných sáčkov – dĺžka 30 cm. Odporúčame pre profesionálnych cukrárov, ale i pre domáce využitie. Jednorazové sáčky sú veľmi pohodlné a hygienické, pretože nevyžadujú čistenie ani zložité skladovanie, čo je obrovskou výhodou.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.