Akcia

Chladiaca vitrína pultová 160 l | NORDLINE, RTW 160

RTW-160


  • 780,80 € s DPH 645,29 € bez DPH 741,76 € s DPH 613,02 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 874 mm
Šírka 568 mm
výška 686 mm
objem 160 l
príkon 0.16 kW
napätie: 230 V
min. teplota 4 °C
max. teplota 12 °C
presklené dvere: Áno
materiál: nerezová oceľ, sklo
počet políc 2 ks
typ dverí: posuvné
farba: nerez (inox), čierna, priehľadná
ventilátor: Áno
typ políc: roštová

Popis a informácie

Chladiaca vitrína pultová 160 l. Ventilované chladenie, vstavaný agregát.
Digitálny termostat, predné oblé sklo.
Presklené boky, 2x nastaviteľné police, automatické odmrazovanie. Nerezové opláštenie. Všetky sklá sú dvojité, zadné posuvné dvere.
Osvetlenie vitríny LED. Prevádzková teplota od +12 do +4°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.