Novinka

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61

VM-72144-V61


  • 10,17 € s DPH 8,47 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

váha 1 kg
cena za: kus

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - Popis produktu

Horúca čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg, VM-72144-V61 poskytne vašim zákazníkom jedinečnú chuť pravej čokolády. Čokoláda sa skladá iba z dvoch zložiek a to z kakaa a cukru a po zmiešaní s mliekom sa z nej stane lahodná horúca čokoláda. Van Houten Spécial Bar sa ľahko skladuje a používa, možno ho prakticky uložiť vedľa akéhokoľvek kávovaru. Balenie s praktickým, uzatvárateľným vekom, obsahuje 1 kg produktu.

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - Recenzie zákazníkov

Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Horká čokoláda v prášku 32% Special Bar, 1 kg | VAN HOUTEN, VM-72144-V61

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím