Čoko kocky na pečenie z mliečnej čokolády 25%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHM-CU-20X2-E0-U68

CHM-CU-20X2-E0-U68


  • 13,15 € s DPH 10,96 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

váha 1 kg
cena za: kus

Čoko kocky na pečenie z mliečnej čokolády 25%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHM-CU-20X2-E0-U68 - Popis produktu

Kocky na pečenie z mliečnej čokolády 25%, 1 kg balenie – CHM-CU-20×2-E0-U68 sú kocky na pečenie z mliečnej čokolády, ktoré vášmu pečenie dodajú skvelú chuť. Obohaťte svoje sušienky, rožky a rožteky lahodnou chuťou mliečnej čokolády s príchuťou kakaa a karamelovo-smotanovým arómu. Tieto kúsky mliečnej čokolády obsahujú menej kakaového masla, a preto sú odolné voči teplotám v peci až 200 ° C. Kúsky sú tiež ideálne pre pekárske výrobky, ktoré vyžadujú dlhú dobu pečenia. Vďaka svojej veľkej veľkosti sa počas pečenia nerozpustí – preto tí, ktorí ochutnajú pečivo pripravené s ich použitím, si užijú textúru a nádhernú chuť čokolády. Dobré vedieť: kocky by mali byť zmiešané s cestom na samom konci miešania. Vďaka tomu cesto nesfarbí a kúsky sa nezačne topiť pod vplyvom miesenie. Chunk je kocka / kúsok čokolády, 7-9 mm dlhý / 6-10 mm široký / 5-7 mm vysoký.

Čoko kocky na pečenie z mliečnej čokolády 25%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHM-CU-20X2-E0-U68 - Recenzie zákazníkov

Čoko kocky na pečenie z mliečnej čokolády 25%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHM-CU-20X2-E0-U68 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Čoko kocky na pečenie z mliečnej čokolády 25%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHM-CU-20X2-E0-U68 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Čoko kocky na pečenie z mliečnej čokolády 25%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHM-CU-20X2-E0-U68

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím