Čoko kocky na pečenie z horkej čokolády 39,1%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHD-CU-20X1-E0-U68

CHD-CU-20X1-E0-U68


  • 11,96 € s DPH 9,96 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

váha 1 kg
cena za: kus

Čoko kocky na pečenie z horkej čokolády 39,1%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHD-CU-20X1-E0-U68 - Popis produktu

Kocky na pečenie z horkej čokolády 39,1%, 1 kg balenie – CHD-CU-20×1-E0-U68, sú kocky na pečenie zo 100% z tmavej čokolády. Obohaťte svoje sušienky, žemle a rožky lahodnou chuťou čokolády vďaka kúskom zo 100% lahodnej belgickej tmavej čokolády. Tieto kocky horkej čokolády obsahujú menej kakaového masla, a preto sú odolné voči teplotám v peci až 200 ° C. Kúsky sú navyše ideálne pre pekárske výrobky, ktoré vyžaduje stredné až dlhú dobu pečenia. Vzhľadom k svojej strednej veľkosti sa počas pečenia nerozpustí – preto tí, ktorí ochutnajú pečivo pripravené s ich použitím, si budú môcť vychutnať ako textúru, tak nádhernú chuť čokolády. Dobré vedieť: kocky by mali byť zmiešané s cestom na samom konci miešania. Vďaka tomu cesto nesfarbí a kocky sa pri miesení nezačnú kúriť. Chunk je kocka / kúsok čokolády, 7-9 mm dlhý / 6-10 mm široký / 5-7 mm vysoký.

Čoko kocky na pečenie z horkej čokolády 39,1%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHD-CU-20X1-E0-U68 - Recenzie zákazníkov

Čoko kocky na pečenie z horkej čokolády 39,1%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHD-CU-20X1-E0-U68 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Čoko kocky na pečenie z horkej čokolády 39,1%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHD-CU-20X1-E0-U68 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Čoko kocky na pečenie z horkej čokolády 39,1%, 1 kg balenie | CALLEBAUT, CHD-CU-20X1-E0-U68

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím