Novinka

Ružová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balenie | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94

CHR-R36RB12-E0-D94


  • 10,19 € s DPH 8,49 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

váha 0.4 kg
cena za: kus
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny

Ružová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balenie | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - Popis produktu

Beligická ružová čokoláda Ruby 47,5% Callets, 0,4 kg balenie – CHR-R36RB12-E0-D94, je čokoláda s intenzívnou ovocnou chuťou a sviežich, ovocných tónoch. Je vyrobená z rubínových kakaových bôbov. Čokoláda Ruby RB1 neobsahuje žiadne pridané farbivá ani ovocné príchute. Jej jedinečná farba a chuť vám umožní vytvárať unikátna kombinácia a nachádzať nové nápady na cukrovinky, koláče a dezerty. Pre jej univerzálne tekutosť, je čokoláda RB1 vhodná pre širokú škálu využitia, od tvarovanie a polievanie až na výrobu peny a ďalších. Na dosiahnutie harmonickej chuti miešame kakaové bôby z troch rôznych krajín pôvodu: Pobrežie Slonoviny, Ghany a Ekvádoru.

Odporúčané kombinácie:

*Korenie, curry, škorica, vanilka, perník, mäta, wasabi, bazalka, šafran, rozmarín, maracuja, liči, marhuľa, ananás, kokos, citrusové ovocie, červené ovocie, mango, algae, ružové šampanské, ovocné pivo, pivo Guez, cuberdon, karamel, mandle, lieskové orechy, sezamový olej, syr camembert, syr rokfort, zelený čaj, káva, ocot, sójová omáčka, horká čokoláda, velvet chocolate Callebaut, mušle sv. Jakuba

Ružová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balenie | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - Recenzie zákazníkov

Ružová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balenie | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ružová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balenie | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Ružová čokoláda Ruby 47,5% Callets™ 0,4 kg balenie | CALLEBAUT, CHR-R36RB12-E0-D94

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím