Horká čokoládová kuvertura Black Zabuye 83%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71

CHD-N199BLZAE6-Z71


  • 32,79 € s DPH 27,33 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

váha 1.5 kg
cena za: kus

Horká čokoládová kuvertura Black Zabuye 83%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - Popis produktu

Švajčiarska horká čokoládová kuvertura Black Zabuye 83%, balenie 1,5 kg je najtmavšia čokoláda ponúkaná na trhu, ktorá poskytne maximálne množstvo kreativity a možnosť tvorby čokoládových výrobkov. Jej farba úplne zodpovedá jej chuti: ľahko kyslastá, horká chuť s jemným zakončením. Čierna kuvertura Black Zabuye je ideálna na tvorbu praliniek, dezertov, tort, petits fours, verrines a ďalších drobných cukroviek a sladkých výrobkov. Je špeciálne určená na čokoládovú tvorbu v kombinácii s tou najbelšou čokoládou na trhu: White Nuit Blanche. Obsah kakaového masla je 44%.

Horká čokoládová kuvertura Black Zabuye 83%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - Recenzie zákazníkov

Horká čokoládová kuvertura Black Zabuye 83%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Horká čokoládová kuvertura Black Zabuye 83%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHD-N199BLZAE6-Z71 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím