Novinka Akcia

Betónový chladič na fľašu alkoholu, priemer 13 cm | APS, 36094

36094


  • 26,50 € s DPH 22,08 € bez DPH 23,85 € s DPH 19,87 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 185 mm
priemer 130 mm
materiál: betón
farba: hnedá

Betónový chladič na fľašu alkoholu, priemer 13 cm | APS, 36094 - Popis produktu

Chladič na fľašu vína alebo šampanského vyrobený z betónu s priemerom 13 cm a výškou 18,5 cm. Má hladkú základňu, ktorá zabraňuje poškriabaniu povrchu, na ktorom stojí. Hodí sa pri podávaní alkoholu, pretože udržuje teplotu nápoja po dlhšiu dobu. Chladič by sa nemal umývať v umývačke.

Betónový chladič na fľašu alkoholu, priemer 13 cm | APS, 36094 - Recenzie zákazníkov

Betónový chladič na fľašu alkoholu, priemer 13 cm | APS, 36094 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Betónový chladič na fľašu alkoholu, priemer 13 cm | APS, 36094 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím