Akcia

Chladiaca skriňa s presklenými dverami 345 l | NORDLINE, FS 1380

FS-1380


  • 613,12 € s DPH 506,71 € bez DPH 582,47 € s DPH 481,38 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 600 mm
Šírka 600 mm
výška 1840 mm
objem 345 l
min. teplota 2 °C
max. teplota 10 °C
príkon 0.35 kW
napätie: 230 V
ventilátor: Áno
počet políc 5 ks
počet dverí 1 ks
typ dverí: krídlové
presklené dvere: Áno
rozmrazovanie: automatyczne
farba: biela
materiál: lakovaný povrch

Popis a informácie

Chladiaca skriňa s presklenými dverami 345 l, jednodverová s ventilovaným chladením. Automatické odmrazovanie. Zámok, termostat, osvetlenie chladiaceho priestoru. Roštové police, chladivo R 134a. Zadné kolieska, prevádzková teplota od +10 do +2°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.