Akcia

Chladiaca skriňa biela - plné dvere 1400 l | POLAIR, CM 114

CM-114


  • 1481,73 € s DPH 1224,57 € bez DPH 1407,65 € s DPH 1163,34 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 1400 mm
Šírka 884 mm
výška 2030 mm
objem 1400 l
max. teplota 6 °C
príkon 0.62 kW
napätie: 230 V
ventilátor: Áno
počet políc 8 ks
počet dverí 2 ks
typ dverí: krídlové
presklené dvere: Nie
rozmrazovanie: automatyczne
farba: biela
materiál: lakovaný povrch

Popis a informácie

Chladiaca skriňa biela – plné dvere 1400 l s ventilovaným chladením. Digitálny termostat, osvetlenie. Automatické odmrazovanie, vnútorný priestor prispôsobený rozmerom GN 2/1 (okrem modelu CM 110). Uzamykateľné dvere, izolácia 40 mm. Nastaviteľné nožičky, chladivo: R 134a. Nahraditeľné magnetické gumené tesnenie. Prevádzková teplota od +6 do 0°C. Na objednácku: nerezová tyč s hákmi.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.