Akcia

Chladiaca skriňa biela - plné dvere 130 l | NORDLINE, UR 200

UR-200


  • 474,84 € s DPH 392,43 € bez DPH 451,10 € s DPH 372,81 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 600 mm
Šírka 600 mm
výška 845 mm
objem 130 l
max. teplota 10 °C
príkon 0.15 kW
napätie: 230 V
ventilátor: Áno
počet políc 2 ks
počet dverí 1 ks
typ dverí: krídlové
presklené dvere: Nie
rozmrazovanie: automatyczne
farba: biela
materiál: lakovaný povrch

Popis a informácie

Chladiaca skriňa, biela – plné dvere 130 l s ventilovaným chladením, digitálny termostat. Automatické odmrazovanie, výškovo nastaviteľný rošt, ľahko vymeniteľné tesnenie. Zabudovaný zámok, chladivo: R 134a.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.