Akcia

Šalátový stôl T 4 x GN 1/1 | BARTSCHER, T4

125513


  • 3854,18 € s DPH 3185,28 € bez DPH 3160,43 € s DPH 2611,93 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 1490 mm
Šírka 880 mm
výška 1370 mm
min. teplota 2 °C
max. teplota 10 °C
príkon 0.507 kW
napätie: 230 V
počet gastronádob GN 4 ks
rozmer GN: GN 1/1 (530x325 mm)
hĺbka nádob GN: 150 mm
materiál: nerezová oceľ, drevo

Popis a informácie

Gastronomický šalátový stôl umožňuje perfektnú prezentáciu studených jedál. Šalátový stôl je vybavený integrovaným osvetlením, skleneným krytom s odkladacou funkciou, kolieska pre pohodlný transport. Stôl je navyše vybavený komorou z nerezovej ocele, pracovnou doskou z mramoru Rosa Porinno, bočné steny a korpus z dreva (farba vlašský orech), 4 otočné kolieska, dve brzdené, sklenený kryt, osvetlenie, regulácia teploty 2 – 10°C, jednoduchá montáž. Komora pojme 4 x GN 1/1 hl. 150 mm.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.