Novinka Akcia

Starší medený muddler s priemerom 3,5 cm | APS, 93362

93362


 • 13,25 € s DPH 11,04 € bez DPH 11,93 € s DPH 9,94 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  11,93 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 205 mm
priemer 35 mm
materiál: nerezová oceľ, plast
farba: mosadzná, čierna

Starší medený muddler s priemerom 3,5 cm | APS, 93362 - Popis produktu

Muddler – vtláčadlo na ovocie s indexom 93362, známeho výrobcu APS, bol vyrobený z vysoko kvalitného plastu a nerezovej ocele vo farbe staromedia. Výrobok s dĺžkou 20,5 cm a priemerom 3,5 cm sa skvele hodí do každého hotela, reštaurácie, diskotéky a baru na drvenie a stláčanie ovocia a zeleniny pri príprave nápojov a drinkov. Na rôznych akciách vyzerá esteticky a elegantne. Je ideálny pre čašníkov, personál reštaurácií a profesionálnych barmanov. Muddler vám umožní dokonale rozdrviť ovocie a rozomlieť cukor.

Starší medený muddler s priemerom 3,5 cm | APS, 93362 - Recenzie zákazníkov

Starší medený muddler s priemerom 3,5 cm | APS, 93362 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Starší medený muddler s priemerom 3,5 cm | APS, 93362 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Starší medený muddler s priemerom 3,5 cm | APS, 93362

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím