ABERT

Abert je talianska firma, ktorá sa špecializuje na vybavenie bežných kuchýň i bufetových zariadení. Bola založená na konci druhej dekády 20. Storočia ako pokračovateľ školy designu z Apeninského polostrova.
V portfóliu tejto firmy sú zásobníky na teplé a studené nápoje, košíky a vrecká na pečivo a tiež steakové nože. Ide o praktické a vzhľadné produkty. Sú vyrobené zo skla a nerezovej ocele najvyššej kvality, čo pôsobí veľmi elegantne a preto sú veľmi vhodné do súkromných a firemných zariadení.
Ponuka tohto výrobcu nekončí len u produktov pre individuálne používanie a dekoráciu. Katalóg produktov firmy Abert obsahuje tiež vybavenie bufetov, ako sú bufetové podstave alebo šalátové misy, ktoré súžia k prezentovaniu a servírovaniu pokrmov (napr. šalátov). Štýlové naberačky, ako napr. nakladacie lyžice alebo kliešte rôznych tvarov a zakrivených línií sú dokonalým kontrastným doplnkom ku klasickému nábytku alebo riadu v profesionálnych i súkromných kuchyniach.
I cez skoro storočnú históriu spoločnosti, sú ponúkané produkty vďaka svojmu elegantnému designu dôstojným pokračovateľom klasických trendov. Tomu odpovedá i farebná škála odtieňov sivej, bielej a čiernej, ktoré z týchto produktov robia nadčasovú klasiku. Sú vhodné do všetkých interiérov, moderných i tradičných.

Váš výber: Odstrániť všetko

Žiaden produkt nebol nájdený

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím